İş İlanları – Banka Sınavları

2013 Gebe Kapri ve Bahçıvan Pantolon Modelleri

  • Moda
  • 28 Nisan 2013

 

 

Hamile bayanların günlük hayat içerisinde gezmede, alışverişte, yürüyüşte en rahat ettikleri ve en sık kullandıkları kıyafet çeşitlerinden biride bahçıvan elbiselerdir. Bu elbise tarzına bahçıvan model denmesinin bence en önemli sebebi  ise bahçıvanlık mesleğini ifa eden kişilerin giydikleri ve çalışırken rahat hareket etmeleri amacıyla üretilmiş farklı bir kıyafet tarzından esinlenerek üretilmiş olmasıdır.

Bahçıvan elbise modelinin pantolon kısımlarının bol ya da dar bedenleri mevcut tur. Bel kısımları bol yada lastiklidir. Omuzdan askılı olmasından dolayı bel kısımlarındaki bolluk sıkıntı yaratmaktan ziyade kolaylık sağlamaktadır. Üst kısmının bol olması da karın bölgesine baskı uygulamaktadır. Bun dan dolayıdır ki hamile bayanlar rahat hareket imkanı buldukları ve görüntü itibariyle de çok şık olduğundan hamile bahçıvan kıyafetlerini tercih etmektedirler.

Gebe hamile bahçıvan kıyafetleri genelde kot tan üretilmiş olmasına karşın, keten, kanvays, ve kumaş modelleri de bulunmaktadır. Ama bu kıyafet tarzın da en şık duran ve en çok yakışan modeller kot modellerdir. Pantolon kısımlarının boyları şort kısalığında olan yazlık modelleri ayrı bir şık ve rahat görünmektedir.

Gebe markası hamile bayanlara özel kapri pantolonlar da üretmektedir. Bel kısmı yine özel ve esneye bilen, pantolon boyları kısa özel bir pantolon dur. Kapri pantolonlar yaz aylarında hamile bayanların rahatlıkla giyebilecekleri şık ve kullanışlı bir kıyafet tarzıdır. Üzerine gebe koleksiyonlarından seçilecek tişört, gömlek yada tuniklerle  şık bir tarz oluştura bilmektedirler.

Galerimizde gebe yeni sezon bayan kapri pantolon ve hamile bahçıvan kıyafetlerin den  oluşan özel bir kataloğu sizler için hazırladık.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ