İş İlanları – Banka Sınavları

2013 Adil Işık Bayan Ceket Modelleri

  • Moda
  • 01 Mayıs 2013

Adil ışık bayan kıyafetinde en etkili, en köklü ve en kaliteli markalardan biridir. Kurulduğu ve markanın hayat bulduğu 1992 yılından bu yana bayanlara şık çözümler sunmada her daim başarılı olmuştur. İlk mağazanın açılışı yine aynı yılda İstanbul’da gerçekleşmiş.

Ülkemiz kadınlarına hizmet etmeye başlamıştır. Hemen bunun akabinde ülke içi kadar ülke dışı piyasa da mal satmak ve etkili olmak adına Toptan mal dağıtım ağını kurmanın ilk adımı toptan mağazası Osmanbey’de kuruldu. Adil Işık O günlerden bu günlere gösterdiği hızlı yükselişiyle bu gün kadın modasının lider marka ve firması olmuştur.

Adil Işık markasının arkasında ülkemizde iki bin kişilik bir moda ordusu çalışmakta ve bu sayı yurt dışı üretiminde çalışanlarla birlikte toplamda on bini bulmaktadır. Ülkemizde 200 seçkin mağaza ve on bir ülkeye yayılmış satış ağıyla artık sadece ülkemiz bayanlarının değil, dünya bayanlarının da gözdesi olmayı başarmıştır.

Adil Işık her sezon hazırladığı bir birinden eşsiz modellerle modanın öncüsü bayanların en çok tercih ettiği markaların da birincisi olmayı başarmaktadır. Bayan kıyafetine dair pek çok ürün grubuyla hizmet vermektedir. Bu ürün grubu içinde bayan ceket modellerinin görünüşteki şıklığı, üretimindeki kalite ve işçiliği bunun yanında modellerdeki kusursuzluk ve bayanların üzerinde göz kamaştırıcı duruşuyla  beğeni ve tercihle karşı karşıyadır.

  Bayan ceket modellerinde hakim yakalar, dik yakalar, erkek yaka bayan ceket modelleri, bebe yakalar, kısa modeller, kısa ve deri modeller, cepli tarz bayan ceketler, kruvaze tarzlar, garnili modeller ve daha pek çok farklı tarz ve renkte üretilen Adil Işık bayan ceketleri her tarz kıyafetle tercih edebileceğiniz modellerde mevcuttur. Adil Işık bayan ceket modelleri bu sezonda çok çeşitli ve çok farklı yapmanız gereken seçkin Adil Işık mağazalarından birini ziyaret ederek zevkinize en uygun modeli servet ödemeden uygun rakamlara sahip olmaktır. Galerimizde Adil Işık bayan ceket modellerinin en özel örneklerini inceleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ