İş İlanları – Banka Sınavları

19. Dönem POMEM 10 Bin PÖH Alımında Adaylara Başvuru Ücreti Şoku

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek ve Polis Meslek Eğitim Merkezinde eğitilmek üzere alınacak olan 10 bin Polis Özel Harekat başvuruları sonunda başladı. Ekim ayında başvuruların başlaması bekleniyordu ancak teknik sıkıntı nedeni ile 2 Kasım 2016 tarihi itibari ile Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile başvurular kabul edilmeye başlandı. Adaylar büyük heyecan ile başvuru yapmaya hazırlanırken başvuru ücreti şoku ile karşılaştılar.

75 Liralık Ücret

Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile 10 bin Polis Özel Harekat alımı yapılacak. Başvurular 2 Kasım 2016 tarihi ile başlamış olup 14 Kasım 2016 tarihi ile sona erecek. Bugünden itibaren başvuru yapacak olan adayları büyük bir sürpriz bekliyor oda sınav ücreti.
Polis Özel Harekat alımına müracaat edecek olan lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar PÖH alımı sınavına girebilmek için 75 liralık onay ücretini ödemesi gerekiyor. Bu ücreti ödemeyen adaylar Polis Özel Harekat alımı için yapılan sınava giremeyecektir.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ